РІШЕННЯ ДЛЯ ВИСОКОТОЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ СИСТЕМИ ГЕМОСТАЗУ
STA Compact Max ДЕТАЛЬНІШЕ
Основними набутими факторами патологічного розвитку тромбів, є: поширена травма, хірургічні втручання, переломи нижніх кінцівок, заміна суглобів та ушкодження спинного мозку, онкологічні захворювання. Крім того, серед жінок репродуктивного віку найпоширенішим фактором схильності до розвитку венозної тромбоемболії (ВТЕ) є застосування пероральних засобів контрацепції, при цьому ВТЕ під час вагітності є основною причиною материнської смертності.
Переваги тестів Stago
- Протромбіновий час за методом OWREN (STA – SPA +). Даний тест чутливий ТІЛЬКИ до вітаміно-К залежних факторів – II, VII, X. В той час як застарілий метод QUICK вимірює додатково I та V фактори, які не є вітаміно-К залежними та можуть спотворювати результати тесту. Ця властивість тесту дає можливість призначати безпечну та ефективну дозу Варфарину та оцінювати резерв печінки. Дані переваги тесту є вкрай важливими для кардіологічних хворих та при трансплантаціях печінки.
- Тест на Фібриноген за Клаусом (STA – Liquid Fib). Містить інгібітор гепарину, що дозволяє отримувати достовірні результати для пацієнтів на гепаринотерапії. Є окремим тестом, а не розрахунковим значенням з тесту на протромбіновий час.
- Тест на Anti-Xa активність (STA – ANTI-Xa) Прямий, стандартизований сучасний моніторинг гепаринів (НФГ та НМГ) та нових оральних антикоагулянтів (Фондапаринукс, Ривароксабан, Апіксабан та Едоксабан). На відміну від АЧТЧ, не є сурогатним тестом та не має інтерференційних похибок.
- Тест на Д-Димер (STA – Liatest D-Di Plus) Є найспецифічнішим тестом Д-Димеру в світі – 75,5%. Така висока специфічність тесту відкриває нові можливості, зокрема в стратифікації пацієнтів з підозрою на ТЕЛА і дозволяє зекономити кошти на проведення комп’ютерної томографії.
- Тест на Фібрин-мономери (STA-Liatest FM) Унікальний тест на кількісне визначення Фібрин-мономерів у вільній формі. Дає можливість на ранньому етапі діагностувати ДВЗ синдром, збільшуючи шанси лікаря в допомозі пацієнту.
- Унікальна система визначення часу утворення згустку (Viscosity-Based Detection System, VBDS) забезпечує надійні результати навіть для гемолізованої, ліпемічної та іктеричної плазми.