1. Головна
  2. Напрями
  3. Скринінг новонароджених

Скринінг новонароджених

Неонатальний скринінг

Неонатальний скринінг – комплексне обстеження новонароджених, яке проводять для виявлення спадкової та вродженої  патології у немовлят.

Наявні на сьогодні наукові дані програм неонатального скринінгу та пілотних проектів чітко демонструють, що раннє виявлення захворювань за допомогою неонатального скринінгу у поєднанні з відповідним лікуванням може змінити чи навіть врятувати життя дитини.

Своєчасне виявлення дозволяє ще на доклінічній стадії захворювання застосувати протокольну терапію та корекцію, тим самим повністю запобігти прояву симптомів або значно полегшити їх.

Скринінг новонароджених в останні роки став невід’ємною частиною програм охорони здоров’я багатьох країн світу та призвів до зменшення довгострокового тягаря хвороб для систем охорони здоров’я завдяки ранній діагностиці та лікуванню.

На сьогодні різні країни світу проводять скринінг, який може включати до 50 захворювань, і за оцінками фахівців, щороку понад 30 000 дітей отримують користь від цієї процедури, яка змінює життя.

До 2022 року в Україні усі новонароджені перевірялися на 4 спадкові хвороби – гіпотиреоз, фенілкетонурія, адреногенітальний синдром, муковісцидоз. Зараз програма скринінгу налічує 21 захворювання, в тому числі більшість метаболічних розладів, спінальну м’язова атрофію та тяжкий комбінований імунодефіцит.

 

Результативність скринінгових досліджень значною мірою залежить від обладнання та тест-систем, які використовуються для його проведення.

ТОВ «БІОМЕДІНВЕСТ» співпрацює із відомими світовими виробниками продуктів для скринінгу новонароджених. Тест-системи, які компанія пропонує регіональним центрам неонатального скринінгу, дозволяють отримувати надійні результати досліджень, яким можна довіряти.

Залиште заявку

і ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Меню